за нас

Xiamen Кевин камен претпријатие со ограничена

厦门 凯文 石 业

Како култура со богата традиција во голем камен уметност, Кина има долга историја на камен занаетчиството. Xiamen Кевин Стоун претпријатија е горд на своите достигнувања во оваа област. Ние имаме добро-искусен тим за проектирање, производство и преработка за да ги исполниме нашите цели, како што е искажано во нашите главни принципи: ". Врвен квалитет, конкурентна цена, навремена испорака и добра услуга" Ние нудиме промет на големо директно од Кина во Европа, Америка, на Блискиот Исток, Југоисточна Азија и на други места. Ние извор на природен камен и слични предмети од сите делови на светот.

Нашите специјалитети вклучуваат:

* Природни камени споменици 

* Плочи и плочки намалување на големината, отворајќи камен 

* Суетите, countertops и корита 

* Камини и скулптури 

* Погреб занаети (вазни, резби, украси, букви, распетија, итн) 

Нашите 15 години искуство во индустријата површина обезбедува удобен способност за дозволувајќи им на клиентите да се купи директно од Кина на најдобар можен цени со одлична контрола на квалитетот и навремена испорака. Xiamen Кевин Стоун претпријатија навистина има уникатен избор на производи, искуството на пазарот и способноста да се донесе "моќта на Ориентот" на вашиот праг.

Твојот вид истрага и понатамошни преговори се високо ценети. Искрено се надеваме дека ќе стане доверлив добавувач и стабилна бизнис партнер.

                                                                         Bud0.jpg   Испраќам барање сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме